Митрополит Вінницький і Барський Симеон: Спільна молитва і братнє спілкування з гостями зі Святої Гори Афон відбудеться у кафедральному соборі

In other languages: BG


З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, на запрошення митрополита Вінницького і Барського Симеона, 25 серпня 2021 року до м. Вінниці прибуде делегація монахів зі Святої Гори Афон на чолі з ігуменом монастиря Пантократор – архімандритом Гавриїлом.

До складу делегації також входить відомий афонський іконописець та каліграф ієромонах Лука з монастиря Ксенофонт, котрий відтворив на пергаменті текст Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Афонські монахи візьмуть участь у Божественній літургії, яка буде звершена у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці 25 серпня. Очолить богослужіння митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Після Літургії відбудеться спілкування афонських монахів з духовенством і вірянами Вінниччини. Запрошуємо усіх бажаючих на спільну молитву і братнє спілкування з гостями зі Святої Гори Афон. Початок Літургії 25 серпня о 9.00.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Джерело: orthodox.vinnica.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal