Начало » Other languages » Українська » 25-та річниця архієрейської хіротонії Митрополита Вінницького і Барського Симеона | ФОТО

25-та річниця архієрейської хіротонії Митрополита Вінницького і Барського Симеона | ФОТО

In other languages: BG


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 4 травня 2021 року прибув з архіпастирським візитом до Вінниці.

З нагоди 25-ї річниці архієрейської хіротонії митрополита Вінницького і Барського Симеона у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Предстоятель очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Одеський і Балтський Павло, священнослужителі собору та запрошене духовенство.

За богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці відправи відбувся урочистий хресний хід, після якого Предстоятель звернувся до присутніх з першосвятительським словом та від повноти Православної Церкви України привітав митрополита Симеона.

«Ми святкуємо те, що є наріжним каменем нашої віри – Світле Христове Воскресіння. Тож радість від цього має оселитися в наших душах і серцях. Адже Спаситель звершив перемогу над смертю і обов‘язково допоможе нам подолати випробування, які зараз випали на долю українського народу», – зазначив Митрополит Епіфаній.

«В цей святковий день ми зібралися, щоб відзначити ювілей – чверть століття архієрейської праці митрополита Симеона з розбудови помісної Української Церкви. Владико, Ви чимало трудитеся і Бог сподобив Вас багатьох успіхів. Тож нехай Господь посилає Вам міцне здоров’я та сили і надалі достойно виконувати архіпастирські обов‘язки. Очі присутніх тут людей випромінюють любов до Вас і це свідчення, яке важить більше за будь-які слова», – сказав Його Блаженство.

Також Предстоятель відзначив митрополита Симеона орденом святого великомученика Юрія Переможця і подарував на молитовну пам‘ять панагію.

Керуючий Вінницько-Барською єпархією подякував Митрополиту Епіфанію, єпископату, духовенству й пастві за теплі слова привітань, молитви і підтримку.

Привітати митрополита Симеона завітали також представники місцевої влади.

Джерело: Православна Церква України

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal