Начало » Other languages » Українська » Архієпископ Албанії: Я не уникав називати Росію у заявах про війну

Архієпископ Албанії: Я не уникав називати Росію у заявах про війну

ENELBG

Архієпископ Тиранський і всієї Албанії Анастасій заявив, що не уникав називати Росію, коли говорив про війну в Україні. Приводом для такого оголошення стала стаття архідиякона о. Хрисавгіс.

Зокрема, у повідомленні в соцмережах архієпископ Анастасій наголосив, що «Фраза про те, що архієпископ Анастасій, учитель і наставник архідиякона Хрисавгія, уникав згадувати чи називати Росію у зв’язку зі своїми заявами про війну в Україні, не є точною”.

Він додав, що «Архієпископ Албанії 13 березня сказав під час промови в Соборі Воскресіння Христового в Тирані: “ми активізуємо наш заклик до негайного припинення братовбивчої війни Росії проти України, для лікування поранених, для допомоги біженцям і для уникнення подальшої ескалації бойових дій”».

Щобільше, у своєму пасхальному посланні 2022 року він заявив, що «у ці дні, коли біль, горе і сум’яття, викликані братовбивчою війною Росії проти України, переповнюють наші думки та душі, згадка про любов може здатися дивною».

На завершення він підкреслив, що «у наших закликах до миру під час наших літургій духовенству доручено додати таке прохання: молимося за негайне припинення братовбивчої війни Росії в Україні…».

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal