Начало » Other languages » Українська » Помер найстаріший єпископ Сербської Православної Церкви

Помер найстаріший єпископ Сербської Православної Церкви

SRBBG


Єпископ Шабацько-Вальєвський Лаврентій (Трифунович), найстаріший єрарх Сербської православної церкви (СПЦ), помер у віці 87 років.

Про це повідомляє газета Kurir.

Як зазначається, єпископа було госпіталізовано до військово-медичної академії в Белграді.

Майбутній архієрей закінчив православну духовну семінарію та богословський факультет у Белграді. У сан єродиякона був посвячений у 1958 році, а в сан єромонаха – у 1961 році. Два роки був священником церкви Ружиці на Калемегдані (Белград), потім був парохом на Купресі.

Обраний у єпископський сан 1 червня 1967 р., висвячений 16 серпня 1967 р. у Кафедральній церкві в Белграді. Спочатку був вікарним єпископом у Белграді. У 1969 році він був призначений єпископом Західної Європи та Австралії та Нової Зеландії та інтронізований у березні 1969 року в Лондоні.

Єпископ Лаврентій володів англійською, німецькою та російською мовами. Як представник і посланець Сербської Православної Церкви брав участь у багатьох міжцерковних зустрічах, виступав із лекціями та доповідями.

Нагадаємо, нещодавно сербський патріарх подякував РПЦ за надані кошти для Сербської Церкви і похвалив очільника РПЦвУ Онуфрія.

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal