Начало » Other languages » Українська » Патріарх Варфоломій: “Я завжди молитимусь за мир, спокій і територіальну цілісність України” | ФОТО

Патріарх Варфоломій: “Я завжди молитимусь за мир, спокій і територіальну цілісність України” | ФОТО

EL BG


Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій І уважно слідкує за подіями в Україні та завжди молиться за мир, спокій і територіальну цілісність України.

Про це Вселенський патріарх сказав під час зустрічі з українськими парламентарями, повідомив у Фейсбук генеральний консул України у Стамбулі Роман Недільський.

“Я завжди молитимусь за мир, спокій і територіальну цілісність України”, – сказав Патріарх Варфоломій, якого цитує український консул.

“В рамках візиту до Туреччини, народні депутати України, група дружби Україна-Туреччина, сьогодні у Стамбулі… Народні депутати України подякували Його Всесвятості за постійну опіку і підтримку нашої держави”, – йшлось в дописі генерального консула України у Стамбулі.

12-13 січня відбувається візит до Туреччини українських парламентарів зі складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Туреччиною. Програма візиту охоплює два міста – Анкару і Стамбул.

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal