Начало » Other languages » Українська » Митрополит Київський Епіфаній: «Плекайте відчуття єдності українського народу, неподільності нашої держави, коріння яких має живитися у любові до ближніх»

Митрополит Київський Епіфаній: «Плекайте відчуття єдності українського народу, неподільності нашої держави, коріння яких має живитися у любові до ближніх»

EL


Дорогий український народе, брати і сестри, вітаю всіх з Днем Соборності!

Якими б різними ми не були за своїми вподобаннями, переконаннями, політичними чи релігійними поглядами – всі ми єдині у прагненні справедливого миру, добра і благополуччя для України, а значить, і для кожного з нас та для прийдешніх поколінь.

Бережіть соборність у своїх серцях! Плекайте відчуття єдності українського народу, неподільності нашої держави, коріння яких має живитися у любові до ближніх. Бо лише разом, гуртом, єднаючись навколо того, що є для нас рідним і цінним, ми здатні протистояти будь-яким викликам та негараздам.

Щодня молімося про єдність нашого народу і водночас не забуваймо її підтверджувати ділами – кожен на своєму місці, в міру власних сил робімо все можливе заради спільного блага, заради своїх ближніх, виявляючи у цьому найбільшу заповідь Господню: любити Бога всім серцем і душею та любити ближнього свого, як самого себе. Зі святом Соборності, дорогі брати і сестри, з днем єдності нашого спільного дому – України!

Джерело: facebook.com/epifaniy/

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal