Начало » Other languages » Українська » Вони хочуть побачити кровопролиття в наших церквах – Кенійський єпископ про дії РПЦ в Африці

Вони хочуть побачити кровопролиття в наших церквах – Кенійський єпископ про дії РПЦ в Африці

ELBGEN


15 січня єпископ Кенійський Неофіт звернувся до кенійських священників зі своєї єпархії із закликом не переходити до РПЦ. Він підкреслив, що у Московському патріархаті хочуть побачити кровопролиття в Александрійській Церкві.

«Я впевнений, що вони захочуть побачити пролиття крові в наших церквах, бо в наших парафіях розпочнуться внутрішні війни», – сказав єпископ Неофіт.

Він закликав всіх знову стати єдиним цілим і не давати розділити Кенію.

«Служіть своєму народові, до чого ви були покликані, і нехай прийдуть на вас благословення Господні. Якщо хто має вуха, нехай чує. Майбутнє нашої церкви світле, потрібно лише трохи терпіння та підтримки у ваших молитвах…», – зазначив архієрей.

Він також попрохав продовжувати молитися за патріарха Александрійського і всіх єрархів Священного Синоду в цей важкий час. «Ми також не повинні забувати молитися про те, щоб церква Росії переосмислила своє рішення і ту шкоду, яку вона завдасть церквам Африки», – зауважив єпископ Неофіт.

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal