Начало » Other languages » Українська » Вони не зовсім засвоїли уроки перевороту 1917 року, – єрарх Елладської церкви про РПЦ в Африці

Вони не зовсім засвоїли уроки перевороту 1917 року, – єрарх Елладської церкви про РПЦ в Африці

EL – EN BG


Митрополит Драмський Павло, один із найвидатніших та ерудованих єрархів Елладської Церкви, виступив щодо питання вакцинації від COVID-19 та торкнувся теми російського «вторгнення» в Александрійський Патріархат.

Щодо дій РПЦ на африканському континенті, він сказав, що «це революційний панславізм дореволюційної Росії, який знову мстиво повертається, бо роблять це пихато і дуже провокаційно, спираючись на держану владу (Росії, – ред.), але, здається, вони не засвоїли уроку божественним “ляпасом” під час революції 1917 року».

Відповідаючи на запитання, як він поводився зі священником, які виступали проти вакцини від COVID-19, він сказав: «Я намагався переконати їх, і я заборонив тим, які були сповідниками і духовними особами, контактувати з людьми, щоб вони не впливали на вірних через сповідь».

Щодо того, чи продовжують вони виконувати святі служби, він сказав, що «вони продовжують виконувати святі служби до тих пір, поки не хворіють, тому що немає іншого способу заборонити їм служити».

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal