Начало » Other languages » Українська » Богослужіння і освячення води у Михайлівському соборі ПЦУ в Києві | VIDEO

Богослужіння і освячення води у Михайлівському соборі ПЦУ в Києві | VIDEO

BG


У День свята Богоявлення, яке ще називають Хрещенням Господа Ісуса Христа, 19 січня у Михайлівському Золотоверхому соборі ПЦУ звершується Божественна Літургія із чином Великого освячення води.

Пряму трансляцію опубліковано на фейсбук-сторінці ПЦУ.

«Спаситель сходить у води Йордану як людина, тілесно. Цим самим Він знаменує очищення не окремої людини від гріхів, як це було з іншими, хто хрестився від Іоана, але очищення всього людства. Початок цього очищення було покладено Боговтіленням, а довершене воно було через Воскресіння, Вознесіння на небеса і через сходження Святого Духа на учеників у день П‘ятидесятниці.

Відзначаючи велике свято Богоявлення, доєднуйтеся до Божественної літургії та спільної молитви, яка лине зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору!», – йдеться у описі відео.

Божественна літургія в день свята Хрещення Господа нашого Ісуса Христа

Спаситель сходить у води Йордану як людина, тілесно. Цим самим Він знаменує очищення не окремої людини від гріхів, як це було з іншими, хто хрестився від Іоана, але очищення всього людства. Початок цього очищення було покладено Боговтіленням, а довершене воно було через Воскресіння, Вознесіння на небеса і через сходження Святого Духа на учеників у день П‘ятидесятниці.Відзначаючи велике свято Богоявлення, доєднуйтеся до Божественної літургії та спільної молитви, яка лине зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору!

Posted by Православна Церква України on Tuesday, January 18, 2022

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal