Начало » Other languages » Українська » «Членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки», – речник ПЦУ

«Членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки», – речник ПЦУ


Речник Православної Церкви України архієпископ Чернігівський Євстратій (Зоря) заявив, що членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки.

Архієпископ ПЦУ опублікував картинку із заявою ексочільника ФСБ Сєргея Стєпашина, який говорить про захоплення Росією Туреччини, якби вона не була в НАТО.

«У день Збройних сил України отець Андрій Кураєв з Москви поділився картинкою, яка доволі точно пояснює, чому членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки. Так само, до речі, як і автокефалія УПЦ – гарантія духовної безпеки українського народу», – написав речник ПЦУ у Фейсбуці.

Архієпископ Євстратій зауважив, що Стєпашин також є очільником «Императорского православного палестинского общества» – структури прикриття для російських спецслужб у роботі з Православними Церквами на Балканах та Близькому Сході.

«Також, дивлячись на ситуацію з церковної перспективи, хочу висловили припущення, що якби не було сильного Вселенського Патріархату, то Кремль і його департамент з релігійних справ – Московська патріархія, – давно би опанували і світове Православ‘я», – підсумував архієпископ Євстратій.

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal