Начало » Other languages » Українська » “Чекістський екзархат” – помста Кремля за співслужіння з Епіфанієм – речник ПЦУ

“Чекістський екзархат” – помста Кремля за співслужіння з Епіфанієм – речник ПЦУ


Проект «чекістського екзархату в Африці» – помста Кремля і його спецслужб Патріарху Олександрійському Феодору за співслужіння з Предстоятелем ПЦУ на Імвросі.

Таку думку висловив речник ПЦУ архієпископ Євстратій Зоря з приводу втручання РПЦ на територію Олександрійського Патріархату.

«Немає жодного сумніву, що проект чекістського екзархату в Африці – помста Кремля і його спецслужб Блаженнійшому Патріарху Олександрійському Феодору за співслужіння з Предстоятелем ПЦУ на Імвросі. Перед цією подією в серпні з Москви саме таким і погрожували – призначити архієрея МП в Африку.

Тепер поставили явного чекіста з прізвищем Горбачов. І очевидно виділили бюджет на підкуп африканських кліриків, щоби з них ліпити «екзархат».

Куплена лояльність закінчиться відразу, як закінчаться гроші (як це було і з режимами «народної демократії» в часи СРСР). Але яма, яку московити вирішили викопати в Африці – обернеться проваллям для самої Моспатріархії.

Кремлівська патріархія – «Карфаген, який має бути зруйнований». Помісна Російська Церква, щоби залишитися православною, а не перетворитися остаточно в третьоримську секту, має позбутися цього породженого Сталіним і опанованого чекістами покруча», – зазначив архієпископ.

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal