Румунський Патріархат виступив проти COVID-сертефікатів для доступу до храмів


Румунський Патріархат виступив проти обов’язку для священнослужителів і вірян мати при собі цифровий COVID-сертифікат для допуску до храмів.

Таку думку Румунська Церква висловила на зустрічі представників релігійних конфесій з прем’єр-міністром та міністром охорони здоров’я Румунії у храмі в Бухаресті 2 грудня, передає orthodoxtimes.com

«Подібно до того, як ця довідка не потрібна для доступу громадян до продуктових магазинів, аптек, лікарень, оскільки вони задовольняють насущні потреби громадян, так і фізична участь віруючих у богослужіннях у храмах задовольняє життєву потребу в духовній їжі та здоров’ї», – йдеться у заяві Румунської Церкви.

Водночас у Румунській Церкві запевнили, що вони постійно дотримуються необхідних санітарних норм охорони здоров’я під час організації релігійних служб.

12 листопада 2021 року Румунський Патріархат вже звертався до Палати депутатів Румунії з проханням не вводити зобов’язання надавати цифровий сертифікат ЄС для священнослужителів або віруючих як умову для очної участі в богослужіннях.

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal