Митрополит Київський Епіфаній взяв участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем’єр-міністром України

BG


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 грудня 2021 року взяв участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

На зустрічі також були присутні Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, представники Міністерства енергетики й Міністерства соціальної політики.

Під час спілкування йшлося про процес вакцинації проти COVID-19, збереження у структурі облдержадміністрацій підрозділів, які реалізують державну політику у сфері релігії, нещодавно ухвалений закон «Про службу військового капеланства», тарифи на природний газ та інші питання, які становлять предмет спільного зацікавлення.

З текстом промови Предстоятеля помісної Української Православної Церкви на зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем’єр-міністром України можна ознайомитися за цим посиланням.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal