Начало » Other languages » Українська » Вселенський патріарх Варфоломій І очолив Божественну Літургію та Панахиду за жертвами Голодоморів в Україні | VIDEO & ФОТО

Вселенський патріарх Варфоломій І очолив Божественну Літургію та Панахиду за жертвами Голодоморів в Україні | VIDEO & ФОТО

BG


З благословення та особистої високої участі Його Всесвятості Вселенського патріарха Варфоломія І, в суботу 27 листопада 2021 року, в храмі Святого Георгія на Фанарі, що є головним собором Вселенського Патріархату, відбулась Божественна Літургія та Панахида за жертвами Голодоморів в Україні.

Відеозапис богослужіння доступний для перегляду на Фейсбук-сторінці Генерального консульства України у Стамбулі.

У храмі Святого Георгія літургія до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні була проведена вперше. Раніше богослужіння проводилися на Фанарі у церкві Святого Миколая.

“Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років. Мільйони життів було втрачено через масовий штучний голод, і найбільше з них – під час каральної операції сталінського режиму проти України у 1932-33 роках, нині відомої в усьому світі як Голодомор”, – нагадали у Генконсульстві України у Стамбулі.

Джерело: df.news

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal