Ще у шести дітей, батьких яких з релігійних переконань відмовляються від щеплень, виявили поліомієліт

In other languages: BG


Ще у шести дітей у родині дівчинки з Рівненської області, у якої діагностували поліомієліт, виявили вірус. На щастя, вони є лише носіями і не мають симптомів хвороби.

Батьки відмовилися вакцинувати усіх десятьох своїх дітей з релігійних міркувань, передає ZAXID.NET.

Дитина, у якої діагностували поліомієліт, є наймолодшою, десятою дитиною в сім’ї. Батьки звернулися до медиків після того, як донька, якій рік і чотири місяці, перестала спинатися на ніжки. Дитину госпіталізували і призначили лікування, однак воно їй не допомогло. Медики запідозрили поліомієліт, який підтвердився лабораторно. Через три тижні дитину виписали додому, у близько 30 осіб, які могли з нею контактувати, взяли аналізи на наявність вірусу.

Як повідомив головний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов, наявність вірусу поліомієліту підтвердилася ще у шести дітей з цієї родини, однак вони не мають ознак хвороби. Натомість перспективи хворої дитини невизначені, оскільки ця хвороба не лікується.

Зі слів Романа Сафонова, у 70% дітей з вірусом поліомієліту хвороба може не проявлятися, у 25% можуть бути певні прояви. І лише одна з 200 хворих дітей може мати параліч. У Рівненській області рівень вакцинації від поліомієліту дітей до одного року є недостатнім і становить 48,9% при необхідних 95%.

Діти перебувають вдома під наглядом медиків. Вони поки що не відвідують дитячі заклади та школу. За умови вакцинації усіх дітей у групі чи класі немає жодної загрози інфікування.

Поліомієліт — це гостре інфекційне захворювання. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше — через брудні руки, інфіковану їжу та воду. Хвороба несе загрозу здоров’ю людини, може спричинити незворотні процеси і навіть призвести до смерті.

Джерело: risu.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal