Начало » Other languages » Українська » Цінуймо час, проведений з бабусями і дідусями – митрополит Епіфаній

Цінуймо час, проведений з бабусями і дідусями – митрополит Епіфаній

In other languages: BG


Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день людей похилого віку. За словами предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія, це прекрасна нагода ще раз подякувати та сказати теплі слова батькам, бабусям і дідусям, ветеранам, пенсіонерам і взагалі усім літнім людям за їхню працю, дітей, досягнення – загалом, за всі плоди, які вони виростили протягом свого життя.

“Я згоден з тими, хто пропонує називати його Днем людей поважного віку. Адже вони, пройшовши вже більшу частину свого земного життя та сформувавши власну життєву позицію, заслуговують, насамперед, від усіх нас на повагу. Їм, з висоти пройдених літ, добре видно, у чому полягає справжня цінність життя: у любові та турботі близьких людей, у моментах щирої радості, у виявах добра та милосердя. Сьогодні, у Міжнародний день людей поважного віку, є прекрасна нагода ще раз подякувати та сказати теплі слова батькам, бабусям і дідусям, ветеранам, пенсіонерам і взагалі усім літнім людям за їхню працю, дітей, досягнення – загалом, за всі плоди, які вони виростили протягом свого життя.

Щира увага, тепло спілкування – це один зі способів висловити свою вдячність літнім людям. Вони добре знають: вічною у цьому світі є тільки душа, молодість якої зовсім не залежить від кількості прожитих років. У похилому віці апостол Павло звернувся до коринфян із такими словами: “Ми не сумуємо; але якщо зовнішній наш чоловік і тліє, то внутрішній день у день оновлюється” (2 Кор. 4: 16).

Соціальне служіння літнім людям, душеопікунство над ними не є тягарем, що вимагає виконання обов’язку. Насправді, з огляду на пройдений шлях, старші можуть поділитися з іншими своїми духовними надбаннями. Якщо у юнаків є сила, енергія та здоров’я, то в літніх людей − школа життя. Цінуймо той час, коли маємо нагоду перейняти у старших їхній коштовний досвід, що допоможе вберегти від поспішних рішень та необдуманих кроків. Тож, будьмо міцною опорою одне для одного, милосердно допомагаймо старшим людям, а також зрощуймо майбутню опору для нас у прийдешньому!” – зазначив предстоятель.

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal