У Москві відреагували на візит Патріарха Варфоломія до США

In other languages: ELBG


У РПЦ звинуватили Вселенського Патріарха Варфоломія в тому, що він “реалізує свої амбітні плани за підтримки США”.

Про це заявив на каналі «Росія 24» голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон Алфєєв, йдеться на сайті РПЦ.

Коментуючи візит Патріарха до США, Іларіон зазначив:

“По-перше, основна паства Константинопольського Патріархату перебуває саме в Америці. У Туреччині Константинопольський Патріархат практично не має віруючих, а в Америці є солідна грецька діаспора, яка є паствою Константинопольського Патріарха і фінансово підтримує, а по суті, утримує Константинопольський Патріархат”.

Представник РПЦ заявив, що “американська адміністрація протягом багатьох років надає політичну підтримку Константинополю.

“Американська адміністрація протягом багатьох років надає політичну підтримку Константинополю, у тому числі у тих амбітних планах, які Константинопольський Патріархат виношує та частково реалізує. Ці плани зводяться до того, щоб з почесної першості роль Константинопольського Патріарха в Православній Церкві переросла на якусь подобу папської влади в Католицькій Церкві. Ось, власне, чим найбільше переймається Константинопольський Патріарх. Це простежується практично з усіх напрямів його діяльності”, – заявив Іларіон.

Джерело: religionpravda.com.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal