Новий крок до визнання ПЦУ: митрополит Румунської Церкви помолився із архієпископом ПЦУ | VIDEO

In other languages: BG


На Фанарі під час літургії і вечірнього богослужіння, присвячених до 30-ї річниці патріаршого служіння Вселенського патріарха Варфоломія відбулась знакова подія. Румунська Православна Церква зробила ще один крок у визнані Православної Церкви України. Про це свідчить спільне богослужіння єрарха Румунської Православної Церкви митрополита Триговіштського Нифонта (Міхейце) із єрархом ПЦУ архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором (Писиком).

В православ’ї спільне богослужіння можна проводити, лише із тими священниками чи єпископами, які не є розкольниками чи єретиками. Таким чином Румунська Православна Церква не бачить серйозних канонічних перешкод для визнання Православної Церкви України і встановлення з нею Євхаристійного єднання.

Варто зазначити, що митрополит Тирговіштський Нифонт, був одним з учасників неканонічної зустрічі в Аммані, яка мала на меті просувати російські інтереси у Вселенському православ’ї. Беручи це до уваги, можна припустити що цей румунський єрарх змінив свої погляди на ініціативи Моспатріархії.

Раніше предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній називав Румунську Православну Церкву однією із тих, яка готова визнати ПЦУ. Також він назвав Грузинську, Болгарську та Албанську Церкви.

ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

ΕΠΕΤΕΙΟΣ 30 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

Posted by Ecumenical Patriarchate on Friday, October 22, 2021

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal