Митрополит Київський Епіфаній взяв участь у зустрічі ВРЦіРО з британським Лордом Амедом


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 жовтня 2021 року взяв участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з британським Лордом Амедом.

Проблематика захисту віруючих і релігійних громад від переслідувань на тимчасово окупованих українських територіях Криму і Донбасу стала предметом розмови українських релігійних діячів із високопоставленим представником Британського уряду.

Спілкування відбувалося в приміщенні Посольства Великої Британії в Києві за участі Посла Мелінди Сіммонс.

Лорд Амед обіймає посади Державного Міністра (міністра Південної Азії, ООН та Британської Співдружності) та Спеціального представника Прем’єр-міністра Великої Британії з питань запобігання сексуальному насильству у конфліктах. У 2018-2019 роках він працював Спеціальним представником Прем’єр-міністра Великої Британії з питань свободи віросповідання чи переконань.

Релігійні діячі представили Лорду Амеду позитивні здобутки міжконфесійного діалогу та державно-церковної взаємодії, які стали можливими завдяки діяльності ВРЦіРО.

Учасники зустрічі також обговорили зусилля українських Церков і релігійних організацій у сфері просвітництва, спрямованого на запобіганні домашньому насильству, та допомоги сім’ям, які переживають кризу у стосунках.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal