Начало » Other languages » Українська » Відбулася зустріч представників ВРЦіРО з Віцепрезидентом Європейської комісії | ФОТО

Відбулася зустріч представників ВРЦіРО з Віцепрезидентом Європейської комісії | ФОТО

BG


В залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  29 жовтня 2021 року зустрілися з Віцепрезидентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

Пан Схінас також представляє Грецію в Європейській комісії і відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія Православну Церкву України на зустрічі представляв архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Релігійні лідери України засвідчили підтримку справи долучення нашої держави до Європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Також сторони торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України. Було висловлене спільне бажання продовжити співпрацю між Радою, як інституцією українського громадянського суспільства, та  інституціями Європейського союзу.

Джерело: pomisna.info

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal