Всесвітньо відома оперна співачка назвала Київ – «місцем духовної сили»


Всесвітньо відома оперна співачка Людмила Монастирська, яка виступала у нью-йоркській Метрополітен-опера, міланському Ла Скала, лондонському Ковент-Гардені та Німецькій державній опері в Берліні відповіла на питання журналу НВ про те, що вона розповідає про Україну закордонним друзям.

Людмила Монастирська увійшла в Топ-5 українських жінок, які змінюють світ, за версією НВ.

За її словами, своїм друзям за кордоном вона розповідає в першу чергу про людей в Україні.
«Наш народ надзвичайно талановитий та багатогранний. І де б я не працювала, завжди в оркестрі та хорі знайдуться українці», — зазначила співачка.

Також Монастирська розповіла, що її завжди тягне до Києва.

«Для мене це особливе місце — поруч із моїм будинком Софійський та Михайлівський собори. Я взагалі вважаю, що Київ — місце духовної сили», — сказала вона.

Сильне оксамитове сопрано Людмили Монастирської не раз викликало захоплення в досвідченої публіки нью-йоркської Метрополітен-опера та міланського Ла Скала, лондонського Ковент-Гарден та Німецької державної опери в Берліні. А музичні критики зі сторінок видань на кшталт The New York Times запевняють, що партії леді Макбет, Аїди і Тоски у виконанні українки — запорука аншлагу на будь-якій сцені світу.

За внесок у розвиток світової оперної культури Монастирська номінована на найпрестижнішу International Opera Award та нагороджена орденом Зірка Італії — найвищою державною нагородою найбільш оперної країни планети, яку можуть отримати іноземці.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal