Вселенський патріарх Варфоломій зустрівся зі спікером Палати представників Ненсі Пелосі | ФОТО

In other languages: EL – EN – BG


26 жовтня Вселенський Патріарх Варфоломій І зустрівся зі спікеркою Палати представників Ненсі Пелосі в Капітолії. На зустрічі також були присутні митрополит Халкидонський Еммануїл та архієпископ Американський Елпідофор.

Під час зустрічі Його Всесвятість нагадав про честь отримати Золоту медаль Конгресу під час свого першого офіційного візиту до Сполучених Штатів у 1997 році, додавши, як він пишається тим, що зараз поділяє цю честь з тими, хто захищав Капітолій США 6 січня 2021 року.

Вселенський патріарх також висловив вдячність президенту Джо Байдену та спікерці Пелосі за постійну відданість Сполучених Штатів релігійній свободі та свободі совісті в усьому світі. Патріарх Варфоломій обговорив зі спікеркою Пелосі нагальну потребу підтримки країн, що розвиваються, у забезпеченні вакцин для їх населення.

Після зустрічі Ненсі Пелосі влаштувала обід у залі Рейберн, у якому взяла участь двопартійна група членів Конгресу. Сенатор Чак Шумер (штат Нью-Йорк) виступив із промовою щодо Апостольського візиту патріарха Варфоломія.

Раніше цього дня Вселенський патріарх, архієпископ Елпідофор та офіційна делегація відвідали екуменічний прийом в Об’єднаному методистському корпусі, який організувала Національна рада Церков (НРЦ) на честь візиту патріарха Варфоломія.

Його Всесвятість привітали президент і генеральний секретар НРЦ Джим Вінклер.

НРЦ вшанував 30-ту річницю інтронізації Вселенського Патріарха, вручивши йому спеціальне Оголошення та Наперсний хрест. Потім Його Всесвятість виступив із промовою під назвою «Майбутнє екуменічного діалогу».

Візит продовжиться 27 жовтня із зупинками у Віртоні (Західна Вірджинія) та Саунд-Бенд (Індіана).

Джерело: df.news

Oct 26: Meeting with Speaker of the House, The Honorable Nancy Pelosi

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal