Варфоломій, Франциск та інші духовні лідери зібралися у Ватикані. Говорять про зміну клімату | VIDEO & ФОТО

In other languages: BGEN


4 жовтня у Ватикані відбулася зустріч «Віра та наука: на шляху до COP26», яку організовули посольства Великобританії та Італії спільно з Ватиканом.

У зібранні взяли участь Папа Франциск, Вселенський Патріарх Варфоломій та інші світові духовні лідери і науковці, повідомляє Vatican News.

Вони зібралися, аби обговорити теми кліматичних змін з огляду на Конференцію ООН з питань клімату COP26, що відбуватиметься в Ґлазґо з 1 до 12 листопада 2021 року. На початку зустрічі у Ватикані учасники підписали «Звернення релігійних лідерів до COP26».

Папа зазначив, що зустріч «Віра та наука: на шляху до COP26», яка у дусі братерства об’єднує багато культур та духовних традицій, підсилює усвідомлення того, що ми належимо до одного людства. «Кожен з нас має власну віру та духовну традицію, – підкреслює він, – але немає культурних, політичних чи соціальних кордонів чи бар’єрів, які би дозволяти нам ізолюватися».

Папа зазначає, що Конференція ООН з питань клімату COP26 в Ґлазґо покликана «запропонувати ефективні відповіді на безпрецедентну екологічну кризу та кризу цінностей, у якій ми живемо, і, таким чином, запропонувати конкретну надію майбутнім поколінням: ми хочемо супроводжувати її своєю відданістю та своєю духовною близькістю».

Як повідомляла Doxologia Infonews, Вселенський Патріарх здійснить подорож до Риму та його прийматимуть у Ватикані.

Там він зустрінеться з Папою Франциском та архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі, з якими він підписав та нещодавно випустив спільну заяву про збереження довкілля та інші глобальні проблеми людства, а також візьме участь в інших офіційних заходах.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal