Шахраї залишили без ряси одіозного Запорізького митрополита РПЦвУ

In other languages: BG


Скандально відомий очільник Запорізької єпархії УПЦ МП Лука замовив пошиття церковних шат та став жертвою шахраїв.

Як повідомив у Facebook завідувач канцелярією Запорізької єпархії УПЦ МП Геннадій Єлін, фірма, до якої звернувся Лука, представляє „групу нечистоплотних людей“.

З допису завідуючого церковною канцелярією випливає, що Лука втратив на цьому замовленні гроші. Про яку суму йдеться, в єпархії не уточнюють. Лише попереджають: „Якщо ви випадково зв’яжитеся з цією групою пройдисвітів, то пам’ятайте: це призведе тільки до втрати грошей і неприємного осаду в серці. Ми сподіваємося, що негативний досвід спілкування Владики з цією „майстернею“ послужить попередженням“.

У канцелярії не повідомляють, яким чином Лука оформлював замовлення та чи звертався через шахрайство до правоохоронців.

Нагадаємо, Запорізький митрополит УПЦ МП Лука заслужив собі скандальну славу одіозними висловлюваннями у соцмережах та ЗМІ із критикою української влади, ПЦУ та Вселенського Патріарха Варфоломія. Так, останнього він називає не інакше, як «злодієм, розбійником, вовком в овечій шкурі, єресіархом і апостолом сатани», духовенство ПЦУ – «клоунами в рясах» та «рядженими людьми бандитського угруповання», а депутатів, які зобов’язали УПЦ МП називатися Російською Церквою в Україні, він спочатку обізвав іудами, а потім прирівняв до фашистів.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal