Християни в Україні захищатимуться від ЛГБТ-свавілля й поліції – капелан


В Україні створюють правозахисну моніторингову групу, яка має на меті протистояти насильству поліцейських щодо активістів-противників ЛГБТ-ідеології.

Ініціаторами створення групи виступили організації «Всі разом», «Християнський фронт» та інші християнські громадські об’єднання, повідомляє Рolitteo.

Як пояснив громадський активіст і капелан Ігор Плохой, групу створено передусім для запобігання повторення зухвалих нападів з боку поліції на учасників просімейних акцій.

Правозахисна моніторингова група буде складатися з волонтерів, юристів, адвокатів, журналістів, операторів, фотографів, профільних експертів.

У групі задекларували завдання на 18-19 вересня, коли у Києві пройде ряд заходів, спрямованих проти популяризації і впровадження ЛГБТ-ідеології:

– спостереження за діями державних силових підрозділів з метою недопущення порушення конституційних прав громадян на свободу мирних зібрань, свободу слова;

– спостереження за можливими випадками дискримінації з боку правоохоронців громадян через їхні світоглядні, релігійні та інші переконання;

– персоналізована фіксація імен та номерних знаків бійців підрозділів МВС, які своїми діями чи бездіяльністю допустили правопорушення або перевищили свої повноваження під час виконання службових обов’язків;

– фіксація порушень прав громадян за допомогою аудіо- та відеозаписувальних пристроїв;

– оформлення актів про події, які мають ознаки правопорушення з боку підрозділів МВС;

– повідомлення до Державного бюро розслідувань про вчинені поліцейськими правопорушення;

– підготовка і надання матеріалів для судового захисту громадян, чиї права на протест проти ЛГБТ-пропаганди були порушені.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal