У першу неділю вересня православний світ єднається в молитві за довкілля

In other languages: BG


Щороку в першу неділю вересня помісна Православна Церква України незмінно приєднується до загальноправославної молитви за довкілля.

Про це повідомляють в ПЦУ.

“Понад три десятиліття тому з ініціативи Вселенського Патріарха Димитрія було започатковано День молитви за довкілля – день, коли православний світ об’єднується у спільній молитві про збереження навколишнього середовища, день, коли з амвону лунає проповідь щодо екологічних загроз, а вірні вчаться виявляти турботу про Господнє творіння у щоденному житті.

Щороку в першу неділю вересня помісна Православна Церква України незмінно приєднується до загальноправославної молитви за довкілля, аби привернути увагу до світу, у якому ми живемо, і небезпек, які виникають через нераціональне, нерозумне господарство людини у ньому, яке привело нашу планету на межу екологічної катастрофи.

Єднаймося цієї неділі у спільній молитві за довкілля, і будьмо свідомими у всіх своїх вчинках, аби не нищити світ, у якому живемо, але берегти його!” – зазначають в Православній Церкві України.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal