У монастирі ПЦУ на Волині замироточила ікона | ФОТО

In other languages: BG EL


На свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього у монастирі ПЦУ на честь собору 12- ти апостолів у м. Володимирі-Волинському замироточила ікона «Всецариця». Її привезли з іншими копіями чудотворних ікон для молитви і поклоніння.

Про це повідомляє Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України.

Ігумен Трофим повідомив, що по завершенні Літургії до ікони підійшла жінка і побачила, що ангел вгорі ікони покритий чимось схожим на олію. Рідина, яка виступила з ікони, є мироточенням, стверджує він

„25 вересня 2021 року, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського у чоловічий монастир на честь собору 12- ти апостолів м. Володимир Волинський ( вул. Миколаївська 14) прибули списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є» , Плащаниця з Поясом Богородиці, які були написані, освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.

Перед усіма іконами Бог зцілив багато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей.

Ікони будуть перебувати у монастирі до 1-го жовтня“, – йдеться у повідомленні.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal