Священник РПЦ заради заробітку вимагав двічі відспівати небіжчика

Ілюстративне зображення


Доволі неприємна ситуації для родичів та близьких померлої мешканки російського міста Волгоград склалась після незвичної ініціативи священнослужителя Російської православної церкви. Місцевий активіст Антон Щєпєтнов поділився з журналістами інформацією про те, що клірик категорично вимагав здійснити обряд відспівування померлої двічі.

“Сьогодні моя подруга ховала свою знайому. Скорботний обряд підходив до завершення, попрощались з покійною, закрили труну, і раптом підбігає місцевий батюшка: “покійну відспівали?”. Відповіли, що так, все зробили раніше. Батюшка зайшов з козирів – нічого не знаю, давайте 4,5 тисячі, я буду зараз відспівувати”, – цитує слова Щєпєтнова “Блокнот-Волгоград”.

Активіст зауважив, що родичам вартувало чималих зусиль, щоб переконати представника духовенства РПЦ, ім’я якого не повідомляється, у безглуздості його вимог.

Однак, сама ситуація змусила Антона Щєпєтнова звернутись до архіреїв РПЦ з проханням змінити ставлення до вірян та людей, які потребують допомоги священнослужителів.

“Я до священника претензій не маю. Він працює в тих умовах, в які його поставили. Окреме питання єрархам РПЦ – ви, поставивши справу таким чином, сильно ризикуєте. Ризикуєте тим, що зі стовпа духовного начала нації, церква може перетворитись на держкорпорацію на кшталт “Роснєфті” чи “Газпрома”. І з цим потрібно щось робити. Змінити підхід, отці-владики. Або зніміть цінники. Залиште добровільні пожертви”, – закликав він.

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal