Митрополит Київський Епіфаній зустрівся з ініціаторами Національної молитви за Україну | ФОТО


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 17 вересня 2021 року прийняв у своїй резиденції британського християнського служителя та благодійника Девіда Гордона Хасавея з асистенткою Кетрін Моріс, голову Українського Біблійного товариства Григорія Коменданта та секретаря Духовної ради Національного дня молитви за Україну Вадима Преображенського.

Під час спілкування йшлося про силу і значення молитви в житті християнина, та те, як Господь чудесним чином відповідає на наші щирі прохання.
В контексті цього Девід Хасавей поділився спогадами про розповсюдження Біблії в СРСР, в результаті якого він був заарештований радянською владою. І хоч йому загрожувало 10 років ув’язнення, проте усього через рік вдалося добитися його звільнення.

В свою чергу Митрополит Епіфаній розповів історію кількох дітей з рідкісною, але небезпечною хворобою – спінальною м’язовою атрофією, які після спільної молитви за участі їхніх батьків, усі по черзі виграли безкоштовну ін’єкцію надзвичайно дорогого (понад $2 млн) препарату від цієї недуги.

«Ті, хто не мають віри можуть сказати, що це лише співпадіння, але й вони вимушені визнати унікальність такого випадку, адже заявки на можливість безкоштовного отримання обмеженої кількості доз цього препарату подає чимало людей з усього світу. Ми ж переконані, що це справді Господнє чудо і Його відповідь на наші молитви», – сказав Його Блаженство.

Окрім того, сторони обговорили утиски релігійних конфесій, які тривають в Російській Федерації та в тимчасово окупованому нею Криму й окремих районах Донбасу. З цього приводу Предстоятель помісної Української Православної Церкви зазначив, що такий рівень нахабного попрання прав віруючих є немислимим у сучасному цивілізованому світі.
«Зараз у Кремлі сидять справжні послідовники кривавого радянського тоталітарного режиму. Однак ми переконані, що Господь захистить Україну у ці нелегкі часи, адже Господь перемагає завжди!», – підсумував Блаженнійший владика.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal