Митрополит Київський Епіфаній зустрівся з Послом Японії в Україні Такаші Кураї | ФОТО

In other languages: BG


До резиденції Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 15 вересня 2021 року завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї разом із дружининою пані Ріеко.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань. Зокрема, мова йшла про напрямки взаємодії між Україною та Японією, Євроатлантичний вектор розвитку нашої держави та міжнародну ситуацію в азійському регіоні. Особливу увагу було також приділено триваючій російській агресії проти України.

В контексті цього Предстоятель помісної Української Православної Церкви зазначив, що агресор намагається цілковито витіснити ПЦУ із тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму, оскільки розуміє, що ми є також і основним осередком українства там.

«Ми говорили і будемо завжди повторювати – Крим і Донбас окуповано незаконно. Не може бути й мови про можливість визнання такого протиправного акту, адже це призведе до руйнації усієї міжнародної системи цінностей та правил», – сказав Його Блаженство.

На завершення зустрічі Митрополит Епіфаній подякував високоповажним гостям за візит та постійну підтримку України з боку Японії.

«Дякую за сприяння й допомогу, які ми відчуваємо з боку Вашої країни, це особливо цінно у нелегкий час становлення Української держави», – підсумував Блаженнійший владика.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal