Візит до США. Варфоломій зустрінеться з Байденом і відсвяткує 30-річчя інтронізації

In other languages: EN – BG EL


Вселенський Патріарх Варфоломій відвідає США з офіційним візитом, який розпочнеться 23 жовтня 2021 року і триватиме до 3 листопада 2021 року.

Візит, спочатку запланований на травень 2020 року, був перенесений через пандемію у всьому світі. Це вже третій офіційний візит Вселенського Патріарха Варфоломія до США.

Офіційний візит розпочнеться у Вашингтоні, округ Колумбія, і, як очікується, включатиме зустрічі та офіційні прийняття з президентом США Джо Байденом, спікером Палати представників Ненсі Пелосі, держсекретарем Ентоні Блінкеном, іншими посадовцями та духовенством.

У четвер, 28 жовтня, в церкві Святого Андрія відбудеться молитва, після чого відбудеться зустріч з президентом університету Нотр-Дам та концерт на честь Вселенського Патріарха. Увечері Вселенський Патріарх отримає почесний диплом університету.

30 жовтня зустрінеться зі священнослужителями та пресвітерами Архієпархії та студентами Богословської школи Святого Хреста в Архієпархіальному соборі Пресвятої Трійці.

Вселенськоий Патріарх зустрінеться з паствою та співвітчизниками з Константинополя, Імброса та Тенедоса у Сполучених Штатах.

1 листопада Американський єврейський комітет вручить найвищу нагороду Вселенському Патріарху за міжрелігійні відносини та просування православно-єврейських відносин.

На завершення дня архієпископ Елпідофор влаштує обід із нагоди святкування 30-річчя з дня інтронізації Вселенського Патріарха.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal