Вселенський та Александрійський патріархи висловили співчуття з приводу землетрусу на Криті | VIDEO & ФОТО

In other languages: EL – EN – BG


Вселенський патріарх Варфоломій надіслав телеграму підтримки архієпископу Критському Іринею через руйнівний землетрус, що стався на острові Крит 27 вересня.

У своїй телеграмі Вселенський патріарх заявив, що Церква-Матір молиться і звертається до Божої допомоги для постраждалих від землетрусу і просить Господа захистити духовенство та народ від подальших випробувань.

Також патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор II висловлює свою підтримку після катастрофічного землетрусу, внаслідок якого загинула одна людина та були зруйновані церкви й інші будівлі.

27 вересня, зранку, на острові Крит стався сильний землетрус, який зруйнував десятки будинків, храми. Відомо, що катастрофа забрала життя однієї людини.

Землетрус був магнітудою 5,8. Стихія забрала життя робітника у монастирі Профітіса Іліаса, який проводив реставраційні роботи в столиці Криту.

Також відомо, що кілька людей опинилися під завалами, але їх вже врятували. Зокрема, в селі Пацидерос чоловік деякий час був заблокований в будинку під уламками. Також ненадовго були заблоковані відвідувачі однієї з аптек.

Зараз відомо про пошкодження великої кількості будівель і храмів в населених пунктах Руссохорія, Архонтіко і Пасідерос. Значної шкоди завдано мережам водопостачання.

Землетрус мав тривалий характер і сильно відчувався не тільки в Іракліоні, але й на всьому острові, а також на інших, наприклад, на Санторіні. Крім того, були зафіксовані інтенсивні афтершоки.

Posted by Cretalive.gr on Monday, September 27, 2021

Posted by Cretalive.gr on Monday, September 27, 2021

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal