Вселенський патріарх зустрінеться у Ватикані з папою Франциском та виступить на конференції з питань світової політики в ОАЕ

In other languages: EL – EN – BG


Після офіційного запрошення Вселенський Патріархат оголосив, що Вселенський патріарх Варфоломій І візьме участь і виступить на 14-й конференції з питань світової політики (WPC), яка цього разу відбудеться 1-3 жовтня в Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати.

Нагадаємо, що Вселенський патріарх також брав участь у попередніх конференціях з питань світової політики у різних містах, організованих Французьким інститутом міжнародних відносин (Institut français des relations internationales – IFRI).

Вселенського патріарха супроводжуватимуть старійшина митрополит Халкедонський Еммануїл, який також був запрошений на конференцію, та патріарший диякон Варнава Григоріадіс.

Під час перебування в Абу-Дабі Вселенський патріарх Варфоломій також зустрінеться з вищими посадовими особами держав світу.

Патріарх Варфоломій також здійснить подорож до Риму та у Ватикан.  Там він зустрінеться з Папою Франциском та архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі, з яким він підписав та нещодавно випустив спільну заяву про природне середовище та інші поточні проблеми людства, а також візьме участь у інших офіційних заходах.

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal