Вселенський Патріарх прилетів до Києва | ФОТО

In other languages: ENBGEL RUS SRB


Вселенський Патріарх Варфоломій прилетів до Києва.

В аеропорту Борисполя його зустрічав предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Особисто привітав в Україні Вселенського Патріарха Варфоломія. Символічний та важливий візит для нашої держави. Делегація Вселенського Патріархату візьме участь в урочистостях до 30-ї річниці відновлення нашої Незалежності. Подякував за ту підтримку, яка надається Україні та українському народу зі сторони його Всесвятості”, – написав Денис Шмигаль в Telegram.

«Вітаємо Вашу Всесвятість на українській землі та дуже радіємо Вашому візиту. Україна вітає Вселенського Патріарха», – звернувся до Всесвятійшого владики Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

«Ваше Блаженство, ми раді прибути до України на Ваше запрошення та запрошення Високоповажного Президента Володимира Зеленського», – зазначив Патріарх Варфоломій.

На шляху Патріарха з Борисполя до столиці було кілька десятків вірян РПЦвУ, яких організовано привезли й розташували на місці.

Нагадаємо, 20 серпня розпочинається візит Патріарха Варфоломія до України.

Зокрема, 21 серпня о 10:00 в Михайлівському Золотоверхому соборі відбудеться урочиста зустріч Патріарха та подячна молитва з нагоди його приїзду.

22 серпня о 9:00 на території Собору Святої Софії Київської під відкритим небом відбудеться Божественна літургія, яку очолять двоє Предстоятелів:  Вселенський Патріарх Варфоломій та  митрополит Київський і всієї України Епіфаній.


DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal