Благочестива росіянка подала в суд на «МакДональдс» за зіпсований Великий піст

In other languages: BG


Громадянка РФ подала в Замоскворецький районний суд Москви позовну заяву проти «МакДональдса». Жінка звинувачує компанію в образі почуттів віруючих.

Приводом для подання позовної заяви стало те, що в квітні 2019 року «МакДональдс» розмістив в Омську рекламу своєї продукції, де пропонувалося купити чізбургер або нагетси за 39 рублів, і благочестива росіянка на ім’я Ксенія, спокусившись цією рекламою, порушила Великий піст.

«Я проходила по тротуару повз цього банера 9 квітня, коли згідно монастирським статутом, за яким я пощу вже більше 16 років, дозволено їсти тільки рослинну їжу. Хочу повідомити, що страви ресторану „МакДоналдс“ „чізбургер“ і „чикен-макнаггентс“ готуються з яловичини і курки. Побачивши рекламний банер, я не змогла стриматися, відвідала „МакДональдс“ і купила чізбургер », – пише Ксенія в позовній заяві.

За словами православної християнки, в діях ресторану швидкого харчування вона вбачає порушення ФЗ «Про захист прав споживачів» та статті 28 Конституції РФ, де говориться про свободу совісті та віросповідання. Через суд росіянка намагається стягнути з «МакДональдса» всього 1 тисячу рублів в якості компенсації моральної шкоди.

Джерело: risu.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal