Президент обговорив з Його Святістю Папою Франциском мир на Донбасі та візит до України


Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Папою Франциском, йдеться на сайті президента.

Володимир Зеленський зазначив, що розмова відбувається в особливий період 20-ї річниці візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України. Він наголосив, що в серцях мільйонів українців живе світла пам’ять про Івана Павла ІІ та його доленосний візит до нашої держави.

Президент Володимир Зеленський поновив запрошення Папі Франциску відвідати Україну. Він висловив переконання, що зустрічі Папи з українцями на українській землі стануть доленосною подією. Він наголосив, що українці чекають на візит Папи Франциска.

«На візит Вашої Святості чекає насамперед народ України», – зауважив президент.

Президент подякував Папі Франциску за його постійні молитви за мир і спокій в Україні, що сприяють відновленню миру в нашій країні й через які ми відчуваємо, що Україна – в серці Понтифіка.

Володимир Зеленський поінформував про жахливі наслідки війни на сході України. Він відзначив, що наша держава втратила понад 14 тис. людей у війні на Донбасі, а 1,5 млн українців були змушені покинути свої домівки.

«Ми розраховуємо на взаємодію зі Святим Престолом і вашу підтримку у привнесенні миру на Донбас. Підтримка світової спільноти й духовних лідерів є вкрай важливою», – додав президент.

Глава держави зазначив, що український народ чекає беатифікації митрополита Шептицького.

Президент Володимир Зеленський поновив запрошення Папі Франциску відвідати Україну. Він висловив переконання, що зустрічі Його Святості з українцями на українській землі стануть доленосною подією.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal