Митрополит Київський Епіфаній став почесним доктором Університету Короля Данила | ΦΟΤΟ

In other languages: GR – ENBG


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 7 липня 2021 року під час Першосвятительського візиту на Івано-Франківщину відвідав Університет Короля Данила.

Його Блаженство супроводжували митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф та єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Предстоятель Православної Церкви України в рамках соціального проєкту Університету «Відкрита зустріч з успішними людьми» поспілкувався з молоддю на актуальні та сучасні теми сьогодення.

«Бажаю завжди ставити високу планку, яка здається недосяжною. Адже тоді є бажання рухатися далі, вперед, робити усе від нас залежне, аби вдосконалюватися. І, можливо, тоді одного дня з Божою допомогою ви виявите, що ця поставлена вами планка – цілком досяжна», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Під час урочистостей з нагоди чергового випуску Блаженнійший Митрополит Епіфаній вручив випускникам дипломи, а ректора УКД Мирослава Луцького нагородив орденом святого Архістратига Михаїла II ступеня.

Далі відбулася церемонія вручення диплома Почесного доктора Університету Короля Данила Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

На завершення заходу пролунали музичні привітання у виконанні студентів та випускників вишу.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal