Начало » Other languages » Українська » Митрополит Епіфаній зустрівся з ректором Національної академії СБУ | ФОТО

Митрополит Епіфаній зустрівся з ректором Національної академії СБУ | ФОТО

In other languages: BG


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 30 липня 2021 року зустрівся з ректором Національної академії СБУ Андрієм Черняком.

У зустрічі також взяв участь протоієрей Петро Ландвитович.

Предстоятель Православної Церкви України та очільник Академії обговорили важливу роль духовного виховання молоді для становлення і розбудови української держави.

Андрій Черняк розповів про напрями військово-патріотичного та культурно-духовного виховання курсантів і студентів в НА СБУ – зустрічі з відомими митцями та громадськими діячами, започаткування показів сучасного патріотичного кінематографу, вшанування пам’яті героїв-захисників нашої держави. Також з метою духовного виховання молоді на території Академії для співробітників та вихованців діє каплиця на честь святого архістратига Божого Михаїла. А у вихідні дні та свята там звершуються богослужіння для усіх бажаючих. «Для нас важливо виховати не просто фахівців, а справжніх патріотів України», – підкреслив ректор НА СБУ.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній поділився своїми думками щодо ролі Української Церкви не лише у формуванні духовної культури суспільства, але й консолідації українців. «Ми вболіваємо за українську державність. Будемо відстоювати і територіальну цілісність нашої держави, і духовну єдність. Всіма нашими силами. Тяжкі випробування випали на долю нашого народу. Але якщо будемо єдині – будемо сильні», – зокрема сказав Предстоятель.

На згадку про зустріч Блаженнійший владика подарував гостю книгу про два роки розвитку Православної Церкви України.

З нагоди 1033-ї річниці Хрещення Руси-України ректор від колективу Академії передав Митрополиту Епіфанію картини зі зображенням Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору.

Джерело: pomisna.info

Support Doxologia Infonews to continue receiving quality church, religious news

Donate to Doxologia Infonews. Your support is invaluable to us. Thank you!

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46BPBI88984030687601

or through PayPal