У РПЦ вважають, що проти Росії застосували «біологічну зброю» – COVID-19

In other languages: RUS GR – BG


Голова Відділу зовнішньоцерковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфеєв) заявив, що проти Росії застосували біологічну зброю, тобто Covid-19 і тому всім потрібно терміново мобілізуватись, як на війні.

«Ми повинні розуміти, що мова йде, по суті, про війну, тому що проти нас застосовано біологічну зброю, і це війна за виживання людей», – вважає митрополит РПЦ, якого цитує 21 червня російський сайт «Интерфакс».

Він порівняв ситуацію навколо коронавірусу із Другою світовою війною і дав поради російській владі, як перемогти цю війну.

«Коли була оголошена Велика Вітчизняна війна, там дійсно було багато добровольців. Але якби тільки добровольці йшли на фронт, то ми б цю війну не виграли, ми б її програли. Була оголошена загальна мобілізація. Ось нам для того, щоб перемогти цей вірус, потрібно оголосити загальну мобілізацію», – впевнений єрарх РПЦ Іларіон (Алфеєв).

Алфеєв порадив усім росіянам вакцинуватись від коронавірусу. Він додав, що люди, які не вакцинуються, завдають потенційний збиток не тільки собі, а й навколишнім людям.

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal