ООН опублікувала доповідь про окупований Крим: Тортури, переслідування, наступ на релігійні свободи


Опубліковано чергова проміжна доповідь Генерального секретаря ООН про ситуацію з правами людини в Криму.

„Доповідь фіксує практики, які продовжуються, щодо незаконного переслідування кримчан, застосування тортур для самообмови, переміщення незаконно засуджених на територію Росії, безкарності органів російської окупаційної влади, в тому в числі ФСБ. Окремо наголошується ретроспективне застосування російського законодавства, зокрема для наступу на свободу ЗМІ і позбавлення житла кримчан, фактично – однієї з форм примусового зміни демографічного складу населення“, – заявила перша заступник голови МЗС України Еміне Джепарова, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Крим. Реалії.

Ця доповідь в якості виконання резолюції ГА ООН 75/192 буде представлена під час сорок сьомій сесії Ради ООН з прав людини, яка починає свою роботу в понеділок.

Еміне Джепарова також нагадала про наступ на релігійні свободи в Криму, зокрема, про переслідування Православної церкви України на півострові.

„Продовжуємо працювати з міжнародним співтовариством для встановлення справедливості і відновлення територіальної цілісності України“, – зазначила Джепарова.

Джерело: risu.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal