Московський митрополит Одеси Агафангел поскаржився генконсулу Греції на Томос

Ієрарх висловив дипломату невдоволення отриманням Україною Томосу

In other languages: GR


Одеський митрополит Московської церкви Агафангел в четвер, 24 червня 2021 року, зустрівся з генеральним консулом Греції в Одесі Дімітріосом Дохтсісом, передає офіційний сайт Одеської єпархії Московської церкви в Україні.

Під час їхньої розмови ієрарх висловив дипломату невдоволення отриманням Україною Томосу та діяльністю помісної Православної церкви України.

Як зазначив Агафангел, надавши українцям Томос вселенський патріарх Варфоломій нібито «завдав удар по єдності православ’я».

«Без попереднього соборного обговорення, одноосібно, в дусі папізму, в порушення духу й букви православної єдності з розкольницьких псевдоправославних, політичних і націоналістичних груп штучно створена так звана ПЦУ», – сказав Агафангел.

Коментуючи церковні події в Україні, генеральний консул Греції підкреслив, що проблеми між православними церквами повинні вирішуватися «на підставі церковних канонів».

Раніше кандальний ієрарх Московської церкви, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука у своїй розміщеній у telegram проповіді в День Зіслання Святого Духа зневажливо висловлювався про вселенського патріарха Варфоломія.

Джерело: glavcom.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal