Митрополит Київський Епіфаній очолив урочистості з нагоди чергового випуску у Київській православній богословській академії | ФОТО

In other languages: BG


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 17 червня 2021 року звершив в академічному храмі на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова подячний молебень з нагоди чергового випуску у Київській православній богословській академії.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк та викладачі академії у священному сані. За богослужінням молилися випускники академії та їхні рідні.

Після молебню Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх з першосвятительським словом.

«Шановні випускники, ви почерпнули знання, які тут давалися, щоб в майбутньому принести користь Церкві. Тож Бажаю, щоби Господь давав вам сили й досвід для плідного служіння. І хоч боротьба і випробування тривають, але переконаний, що разом ми збережемо і утвердимо нашу державну і церковну незалежність», – зокрема сказав Його Блаженство.

Згодом в актовій залі академії відбулася урочиста частина, під час якої було оголошено про присвоєння протоієрею Петру Зиничу почесного звання доктора Honoris causa.

Після вручення випускникам дипломів класні наставники та старости курсів звернулися до присутніх з промовами.

Підводячи підсумки заходу Блаженнійший владика привітав випускників з отриманням дипломів та наголосив на важливості дієвого пастирського служіння й ґрунтовної освіти для духовенства.

«Зараз Церква особливо потребує високоосвічених пастирів, які б давали відповіді на питання, що турбують суспільство. Ми живемо в час глобалізації, коли постійно виникають нові виклики, тож потрібно йти на зустріч тим, хто цього потребує. Пастир має бути місіонером, має йти і проповідувати, а не чекати, коли прийдуть до нього. Потрібно бути там, де є потреба, де чекають уваги і допомоги», – зазначив Предстоятель.

Завершенням урочистої події став святковий концерт у виконанні випускників регентського відділення, хору КПБА та ансамблю «Конкордіум».

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal