Зеленський: Путін порушує питання церкви і мови, щоб не припиняти війну


Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю закордонним ЗМІ (Agence France-Presse, Reuters та Associated Press) розповів, що глава Російської Федерації навмисне не хоче з ним зустрічатись, щоб обговорювати шляхи припинення війни і відтягує цю проблему різними питаннями, серед яких, мова і російська церква. За словами глави держави, спочатку треба припинити війну, а потім говорити про ці питання.

«Коли люди хочуть закінчити війну, нормалізувати відносини, вони кажуть: так бог з нею, з тією аджендою (план дій, – ред.), давай зустрінемося, давай, поїхали…. Президент Путін сказав, що він готовий до зустрічі, і я вважаю, що зустріч буде. Сьогодні, я не знаю причин, але вони занадто відтягують. Та відтягуванням питання не вирішити. Порушують питання російської мови, церкви тощо…У мене тут дуже відкрита позиція: якщо хочете поваги до російської мови – поважайте українську. Ми хочемо поваги до шкіл», – сказав президент України Володимир Зеленський, передає офіційний сайт президента.

«Ми знаємо, кого вбивають на сході, ми ж знаємо, чиї прапори висять в Криму. Яка адженда?», – сказав перед цим Зеленський.

«…ми з Росією вже дорослі. Ми розуміємо, що за чим повинні робити. Тому коли говорять про церкву чи про мову, я думаю: у нас війна. Давайте вирішимо питання – що спочатку? Є конкретика: закінчимо війну, хочемо налагодити відносини. Скільки можна? Це ж покоління будуть (страждати. – Ред.). Хочуть вони чи не хочуть – це вже потім. Ось про що розмова», – підкреслив Зеленський.

Джерело: df.news

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal