До 25-річчя Всеукраїнської ради Церков відбулося спецпогашення марки | ФОТО


У Києві 24 червня відбулося урочисте засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, присвячене 25-літтю від часу її заснування. Перед початком засідання відбулося спеціальне погашення конверту і марки, присвячених ювілею ВРЦіРО, а також презентація ювілейної пам‘ятної медалі.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, чотири ексклюзивні примірники ювілейної марки і спеціального конверта були погашені і підписані блаженнішим Святославом та митрополитом Епіфанієм. На марці зображено логотип ВРЦіРО – карту України із символічним зображенням членів ВРЦіРО. Автор ескізів марки та конверта – художник Андрій Пилюх.

Спеціальний поштовий штемпель, виготовлений для цієї марки, – з художнім малюнком з назвою події та зазначенням дати, використовується лише один день. Спецпогашення фіксує історичність дати, й такі ювілейні конверти і марки займають почесні місця у колекціях філателістів усього світу.

У своєму виступі під час засідання предстоятель ПЦУ зазначив: «Добровільність і рівноправність участі в Раді, консенсус в ухваленні рішень, повага до ідентичності кожного з членів Ради, зосередження в першу чергу на тих питаннях, у яких провідники релігійних спільнот України можуть висловити спільну позицію – такими є базові цінності нашого об’єднання.

У такий спосіб ми не лише в закликах і відозвах, але самою практикою життя засвідчуємо суспільству і світу, що цілком можливо, зберігаючи власну віру, традицію та ідентичність, не поступаючись у переконаннях – водночас творити спільний простір, єднатися навколо фундаментальних принципів правди, добра, любові, захищати свободу віросповідання, свідчити перед усіма, що віра в Бога є джерелом порозуміння та миру, поступу і взаємодопомоги».

Джерело: religionpravda.com.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal