Війна не має повторитися! Але не всі виносять уроки з минулого, – предстоятель ПЦУ

In other languages: GREN


Світ не знав би воєн, якби людство дослухалося до слова Божого, плекаючи в собі чесноти та чинячи супротив злу. Про це написав у своєму Facebook предстоятель ПЦУ митроподлит Епіфаній в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

“Жертви Другої світової війни – це не лише 10 мільйонів загиблих, але й усі, чиї життя спаплюжила і понівечила ця кривава круговерть, що прокотилася Україною із заходу на схід і назад. Жителі спалених і зруйнованих міст і сіл, люди, що втратили своїх близьких, своє майно, вимушені переселенці й емігранти, жертви концтаборів та терору – усіх їх ми нині згадуємо у наших молитвах”, – зазначив Епіфаній.

В Україні дні вшанування пам’яті жертв Другої світової війни незмінно проходять під гаслом “Ніколи знову!”.

“Ми свідомі, що ці людиновбивчі злочини у жодному разі не мають бути ані повторені, ані забуті, і що людське життя є великою цінністю, за збереження якої кожен із нас несе відповідальність”, – вважає предстоятель.

Він також наголосив, що не всі виносять уроки з минулого – на Сході України знову точиться війна, спричинена загарбницькими прагненнями Росії.

“Сьогодні на Сході України знову точиться війна, вже у ХХІ столітті спричинена загарбницькими прагненнями Росії. Війна, в якій гинуть наші брати й сестри, війна, що не має жалю та не розрізняє правих і винуватих, яка насильно відбирає дар Божий – людські життя. Зі словами “Ніколи знову!” та Божим благословенням наші воїни їдуть на схід, в окопи – щоби не дозволити агресорові безкарно анексувати, окупувати, відбирати чуже та нищити те, до чого він не зміг дотягнутись. Щоби фронт війни не прокотився через усю Україну, залишивши по собі попіл, біль і сльози. Ніколи знову. Молімося сьогодні за жертв війни в Україні та благаймо Господа, щоби в нашому спільному домі запанували перемога і справедливий мир”, – зазначив митрополит Епіфаній.

Джерело: religionpravda.com.ua

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal