Владика Митрофан Юрчук РПЦвУ помер не від інфаркту – документ

Митрополита Митрофана вбили?
Поширилася інформація, що причиною смерті став не інфаркт, а фізичне насильство.

In other languages: RUS – GR – EN – BG


Причиною смерті митрополита Луганського і Алчевського РПЦвУ/УПЦ МП Митрофана (Юрчука) був не інфаркт, як це повідомляли офіційно.

Закрита тупа травма голови з переломом кісток черепа та крововиливами під оболонки і в тканину головного мозку” – так сформульована причина смерті Михайла Івановича Юрчука (1962 р.н.) в свідоцтві про смерть, виданому 19 червня Луганським республіканським бюро судово-медичної експертизи (в юрисдикції “ЛНР”).

Фото документа опублікував 23 червня телеграм-канал “Анахорет’”, повідомляє Credo.Press.

Як стало відомо Credo.Press, травму голови ієрарх отримав під час конфлікту з високопоставленим співробітником єпархії, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Поки немає ніяких відомостей про те, чи веде “влада ЛНР” розслідування інциденту.

За інформацією Главкому, ширяться чутки, що нібито смерть настала після спілкування з місцевими “силовиками”, один із яких вдарив впливового ієрарха, але не розрахував сили і випадково вбив, як повідомлялося religionpravda.com.ua.

«Митрополита Митрофана вбили?

Поширилася інформація, що причиною смерті став не інфаркт, а фізичне насильство.

До речі, про те, що «владику свої ж зіштовхнули зі сходів», я почув ще в суботу. Отже, про таку версію не могли не знати в Лаврі – але вирішили зробити вигляд, що «нічого не сталося».

Ну і щодо «документів лнр», то якраз те, що там на папері написали про травму – швидше свідчить, що версія про «силовика» не відповідає дійсності. Адже бандитам-«силовикам» нічого не вартувало би прикритися від розголосу.

P.S. До речі, справа про доведення до смерті митрополита Володимира (Сабодана), за якою проходять низка нинішніх очільників МПвУ, досі «розслідується»…», написав у Facebook архієпископ Чернігівський Євстратій Зоря.

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal