Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл нагородив медиків, які рятують хворих на COVID-19 | ФОТО


Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл 16 червня 2021 року прибув до міста Гайсин, де взяв участь в заходах з відзначення медпрацівників Гайсинщини, присвячених Дню медичного працівника.

Перед урочистою частиною владика провів зустріч з головою Гайсинської РДА Людмилою Головашич та головою Гайсинської райради Віталієм Савчуком. Під час розмови сторони зокрема торкалися питання співпраці Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ з районною владою. Наприкінці спілкування владика подарував керівникам примірники видань ПЦУ. У зустрічі також взяла участь депутат Вінницької міської ради Олена Верлан-Кульшенко.

Під час урочистостей, що відбувались в районному будинку культури, зі словами вітань і подяки до медпрацівників звернулись керівники району та лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко. Владика Михаїл розпочав своє слово з хвилини мовчання за всіма медпрацівниками, які загинули виконуючи свій професійний обов’язок – рятуючи своїх пацієнтів від COVID-19.

Архієпископ Михаїл подякував лікарям за їхню відданість своїй справі та професіоналізм, який врятував не одне життя.

Далі з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією нагородив низку лікарів Гайсинщини медаллю «За жертовність і любов до України» та вручив пам’ятні подарунки. Нагороди з рук Високопреосвященного владики у цей день отримали лікарі опорних лікарень у боротьбі з COVID-19 з міст Гайсин, Бершадь, Ладижин, Тростянець, Теплик, Чечельник.

Після урочистостей владика з представниками влади відвідали алею Героїв, де хвилиною мовчання і молитвою вшанували загиблих воїнів.

Згодом архієпископ Михаїл оглянув експозицію музею АТО, який був створений ветеранами й волонтерами. Екскурсію провів директор закладу Микола Данилюк.
Під час поїздки владику супроводжував економ єпархії, Вінницький благочинний протоієрей Микола Мельник та Гайсинський благочинний протоієрей Ярослав Вольвин.

Джерело: pomisna.info

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal