У Мозамбіку ісламісти відтинають голови дітям на очах матерів

In other languages: BG

Бойовики-ісламісти в Мозамбіку вбивають дітей на очах у матерів, одній із жертв було всього 11 років. Про це повідомляє Багнет з посиланням на правозахисну організацію Save the Children.

Співробітники організації поспілкувалися з сім’ями, вимушеними втікати від бойових зіткнень в північній провінції Кабо-Дельгадо. Одна з жінок розповіла правозахисникам, що бойовики обезголовили її старшого 12-річного сина неподалік від того місця, де вона ховалася з трьома іншими дітьми: “Ми нічого не могли зробити, тому що нас би теж убили”.

Ще одна мати розповіла, що бойовики вбили її 11-річного сина, і вона навіть не змогла з ним попрощатися і провести нормальні похорон, так як була змушена тікати з іншими дітьми в сусіднє село. У правозахисній організації підкреслили, що через бойові дії близько 670 тисяч осіб були змушені покинути свої будинки. Більш того, майже мільйон людей опинилися на межі голоду.

Збройний конфлікт у провінції Кабо-Дельгадо почався в 2017 році. З середини 2018 року на півночі країни активізувалося терористичне угруповання “Ісламська держава”. Останнім часом атаки ісламістів почастішали, жертвами конфлікту стали не менше 2600 чоловік.

Джерело: Релігійна правда

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal