Неділя Торжества Православ’я у Патріаршому соборі святого Георгія на Фанарі (Стамбул) | VIDEO & ФОТО

In other languages: GR – EN BG – MK

«У Патріаршому соборі святого Георгія на Фанарі в Стамбулі сьогодні була звершена Божественна літургія, яку очолив Вселенський Патріарх Варфоломій. Його Всесвятості співслужили архієреї Вселенського Патріархату, митрополит Нової Гвінеї Георгій (Олександрійський Патріархат) та архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Православна Церква України).

Цього дня, у неділю Торжества Православ’я, була звершена хіротонія новообраного митрополита Сорока Церков (історична єпархія поблизу Адріанополя, сучасного Едірне) владики Андрія Софіанопулоса. Від Блаженнійшого Митрополита Епіфанія архієпископ Євстратій передав сердечні вітання владиці Андрію та побажання рясних Божих благословінь і допомоги в усіх починаннях на славу Божу та для розвитку Церкви Христової.

Митрополит Андрій (Софіанопулос) – відданий та ревний служитель Христової Церкви. З раннього віку, зростаючи у багатодітній сім’ї, майбутній єпископ відчував віру і любов до Бога. Тож коли у 1980 році його сім’я переїхала до Патр, він почав навчатися у місцевій церковній середній школі, де відзначався особливою старанністю до науки. Згодом майбутній архієрей продовжив вивчати богослів’я в Афінах та Страсбурзі.

Цього ж дня була звершена й пресвітерська хіротонія, а після літургії відбувся чин Торжества Православ‘я з вшануванням святих ікон, згідно з визначенням VII Вселенського собору. Сьогоднішнє свято нагадує нам, що для досягнення спасіння потрібно мати щиру діяльну віру, якої нас навчає Сам Бог та Свята Церква. Тож у цей день і завжди ми маємо можливість прямувати до святості та вічного блаженного життя», про це йдеться на офіційній сторінці ПЦУ у Facebook.

«Божественна літургія в неділю Торжества Православ’я у Патріаршому соборі святого Георгія на Фанарі (Стамбул). Літургію очолював Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій, якому співслужили архієреї Вселенського Патріархату, митрополит Нової Гвінеї Георгій (Олександрійський Патріархат) та архієпископ Чернігівський Євстратій (Православна Церква України).

Під час літургії відбулася хіротонія новообраного митрополита Сорока Церков (історична єпархія поблизу Адріанополя, сучасного Едірне) владики Андрія, в якій також взяв участь архієпископ Євстратій.

Після літургії відбувся чин Торжества Православ‘я з вшануванням святих ікон згідно з визначенням VII Вселенського собору», написав архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій у Facebook.DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal