За загадкових обставин в Єгипті помер студент Волинської православної богословської академії, племінник митрополита Михаїла (Зінкевича)

In other languages: BG

У Єгипті за загадкових обставин помер 21-річний Антон Зінкевич, син відомого тернопільського священика Анатолія Зінкевича та племінник митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Трагедія сталася 17 березня. Про це повідомляє місцеве видання «Номер один».

Юнак з друзями поїхав на відпочинок у Єгипет. Звечора ліг спати і не прокинувся. Зранку друзі виявили Антона вже мертвим. Що сталося з молодим хлопцем, поки невідомо. Наразі вирішується питання про транспортування тіла Антона Зінкевича в Україну.

Антон був студентом 2-го курсу Волинської православної богословської академії.

«Вся повнота академії висловлює щире співчуття рідним і близьким з приводу смерті Антона та молиться за спокій його душі. Вічна пам’ять і Царство Небесне новоспочилому рабу Божому Антону», – висловлюють співчуття на сайті ВПБА.

Батько Антона, отець Анатолій Зінкевич, був настоятелем тернопільського Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького. Старший брат митрополита Луцького і Волинського Михаїла ПЦУ. Очолював ініціативну групу «Почаївській лаврі – статус національної духовної святині» та громадський рух «Українські святині – українському народу». Його серце перестало битися 13 лютого 2019 року.

Джерело: РІСУ

DONATE TO DOXOLOGIA INFONEWS

BANK: Eurobank Bulgaria AD (Postbank)

IBAN: BG46 BPBI 8898 4030 6876 01

or through PayPal